Otolab Bosch Car Service

Hakkımızda

Her marka araca bakım onarım

Otolab Bosch Car Service - uzman bakım ve onarım için doğru adres. Otolab Bosch Car Service'de, orijinal otomotiv yedek parça ve servis ekipmanlarında lider üretici Bosch'un tüm desteğini arkasına almıştır.

Hakkımızda

Otolab Bosch Car Service, üstün kalite sunan eksiksiz oto servis

Otolab Otolab

Kuruluşunun 57.yılını kutlayan OTOLAB, OTOTEST LABORATUVARI, BOSCH CAR SERVİSİ 1960 dan beri hizmet vermekte olan; kurumsal kimliğini kazanmış, ISO 9001 belgeli, uluslararası kriterlere göre hizmet veren yarım asırlık bir kuruluştur. Bünyesinde marka ve model ayırt etmeden, değişik seğmentteki araçların " Tampondan tampona" tabir edilen servis hizmetini vermektedir.

Trafik ve kaskolu araçların Boya-kaporta hasar onarımlarını , araç'ın kaskosu bozulmadan Mini onarım hasarlarını, Motor revizyonu , Sipap ayarları , Karbüratör ayarları bakım ve temizliği, Mekanik ve Alt takım bakım ve onarımı Vizeye hazırlık aşamasında ve rutin kontrollerde, Fren,amortisör ve Yanal Kayma Test, Rot Balans, DynoTest (Güç testi), Motor güçü arttırma, Elektronik Arıza Teşhisi, Diağnostik Test, Elektrik ve Konfor elektroniği, Klima, Gaz dolumu ve Kaçak kontrolleri Benzin ve Dizel enjektör temizliği, Benzin-Dizel, Common Real, ağır tonajlı araçlar ve Deniz Taşıtları için kurum temizleme ( Carbon Clean ) araç iç kabin ve klima temizliği ( ultrasonıc car clean ) motor içi ve kanalları yağ temizliği ( Oil Clean ) Ekspertiz Hizmeti ( satın alma muayenesi ) Anahtar teslimi Vize işlemlerinin yapılması, Periyododik Bakım yapılacak araçların Adresten Alınıp Adrese teslimi, Egzoz Emisyon pulu ( resmi yetki) Orijinal Bosch Yedek parça 7/24 yol yardımı ve kimyasal madde kullanılmadan susuz detaylı temizlik hizmeti verebilen OTOLAB OTOTEST LABORATUVARI BOSCH CAR SERVİSİ İşçilik ve parçada Servis Garantisi Veren 2000 m2 de Tek çatı altında toplanmış bir servistir.

KALİFİKASYONU Tüm OTOLAB, OTOTEST LABORATUVARI, BOSCH CAR SERVİS Personeli, Motor Meslek Lisesi ve Dengi okullar mezunu olup, Kalfalık,Ustalık belgelerine sahiptirler.

Ayrıca tüm çıraklarını Motor Meslek Lisesi ve Dengi okullardan , Stajer temin edip Teori ve Pratik olarak Eğitim süreçlerini tamamlatır, Uzman Teknisyenlerimiz, Bosch Genel Merkezimiz Tarafından , periyodik olarak, her dönem kendi branj'larına göre senede en az dört kez olmak üzere, gerek yurt içinde , gerek yurt dışında " Sürekli Eğitim " kapsamımızda Teorik ve Pratik olarak kurs - eğitim ve sertifikalarını almaktadırlar.

Üstün kalite

Üstün kalite

Üretici garantisi kapsamında kayıp olmaz: Tüm onarım ve bakım çalışmalarını üretici teknik özelliklerine göre yaparız, bu sayede araç tam garanti kapsamını korur.

Profesyonel çalışma: Tüm çalışanlarımız tamamıyla uzmandır. Daima en yeni ekipmanları kullanırız.

Eşdeğer yedek parçalar: Aracınızın değerini koruması için sadece orijinal parçalar veya en yüksek kalitede yedek parçalar kullanırız.

Dürüstlük: Aracınıza iyi bakarız. Ayrıca servislerimiz geçerli güvenlik ve çevre standartlarına daima uyarlar.

Oto Servis

Geniş tabanlı ve kapsamlı

Bir aracın ihtiyacı olan her şey: Aracınızın ihtiyacı olan tüm hizmetleri sağlarız. Araç ile ilgili her konuda uzman tavsiye sunarız.

Zamandan tasarruf: Aracınızı kısa süre önceden bildirerek getirebilirsiniz, biz de fazla beklememenizi sağlamak için en kısa sürede onarımları yaparız.

Bosch Car Service

Dürüst ve Ekonomik

Uzman çalışma, şeffaf fiyatlar: Sizi arızayla ilgili yapılacak tüm çalışmalar ve süre hakkında araç kabul sırasında bilgilendiriyoruz. Böylece başlangıçtan itibaren her şeyin maliyetini tam olarak öğrenebiliyorsunuz.

Onarımda adil yaklaşım: Yalnızca gerçekten gereken onarımları yaparız.

Her şey kontrolünüz altında: Ekstra bir çalışma yapmadan önce size daima danışırız.

Kendiniz görün: Aracınızı teslim almaya geldiğinizde görmek isteyebileceğinizi düşünerek aracınızdan çıkarılan parçaları saklarız.

Saygın ve güvenilir

Saygın ve güvenilir

Gecikme olmaz: Daima söz verdiğimiz teslim tarihlerine uyarız.

Güvenilirlik: Yaptığımız sözleşmelere sonuna kadar uyarız.

Kalite ve nihai inceleme: Aracınızı size iade etmeden önce aracınızda test sürüşü yaparız.

Profesyonel teslim: Servis danışmanımız, aracınızı teslim almaya geldiğinizde yapılan çalışmaları ve faturayı size açıklayacaktır.

Kişiye özel ve işine bağlı Oto Servis

Kişiye özel ve işine bağlı

Kişisel hizmet: Söylediklerinizi dinler ve daima aracınızla ilgili her konuda tavsiye vermekten memnuniyet duyarız.

İşine tam bağlı: Siz ve aracınız için elimizden gelenin en iyisini yaparız. En sıra dışı sorunlarda bile doğru çözümü bulacağımıza güvenebilirsiniz.

Otolab Bosch Car Service

Uzman kadrosu ve son teknoloji ekipmanları ile her marka araca servis hizmeti vermektedir. Müşterilerimize en doğru servis hizmeti sunan firmamız hiçbir zaman kalitesinden ödün vermemiştir.

Dünyanın lider otomotiv tedarikçisi Bosch'tan gelen uzman bilgi birikimi ve en yeni teknolojiler konusunda güncel bilgilere sahip eğitimli, uzman personelimiz ile her marka araca bakım ve onarım hizmeti sunmaktayız.

Otolab Bosch Car Service'de, en yeni test cihazları ve dijital bilgi sistemleri kullanılır. Bu sayede uzmanlarımız profesyonel bir iş çıkarır ve aracınız zamanında teslim edilir. Uzun yılların tecrübesini müşterilerimizle paylaşmaktan memnuniyet duyuyoruz.

E-Bülten

Öğrenmek istediğiniz başka bir şey var mı?

Sorularınızı cevaplamaktan memnuniyet duyarız. Bize bu e-posta adresinden ulaşabilirsiniz: otolab@boschservice.com.tr.